Apartamenty w Sopocie

  • Apartament Parkowy

    Apartament Parkowy mieści się w atrakcyjnym budynku dawnego pensjonatu Ida zbudowanym w 1897 roku, nazwanym tak od nazwiska jego pierwszego właściciela - Idy Stelter. Znajduje się on na skraju sopockiego Parku Południowego. Po przeciwnej stronie parku znajduje się XIX wieczny budynek w stylu Norweskim znany jako sopockie Łazienki Południowe.

Apartament Panorama

Obiekt Panorama Apartment – Happy Hours oferuje zakwaterowanie zaledwie 300 metrów od plaży oraz 700 metrów od stacji kolejowej Sopot Wyścigi, od Krzywego Domku i centrum Sopotu dzieli go jedynie – 1,2 km. Jest położony w malowniczej części Sopotu w zacis

 Apartament Grand

Obiekt Grand Apartment Sopot Happy Hours znajduje się w miejscowości Sopot i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sopot Beach – 250 m. 

Apartament Nadmorki 

Obiekt położony jest w centrum Sopotu, 4 minuty spacerem od popularnej ulicy Bohaterów Monte Cassino, 7 minut spacerem od Krzywego Domku oraz 9 minut spacerem od Stadionu Leśnego. Obiekt Seaside Loft Apartment Happy Hours oferuje klimatyzację i bezpłatne

Apartament Saltic 

Obiekt Saltic Apartment Happy Hours położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy Sopotu. Apartament znajduje się w budynku stojącym na ogrodzonej posesji na której znajdą Państwo prywatny parking, piękny ogród oraz plac zabaw. 

Apartamenty Plażowe I i II (dla maksymalnie 8 osób)

Apartmenty Plażowe I i II są położone w Sopocie, 4 minuty spacerem od Krzywego Domku i 6 minut od molo. Oferuje on zakwaterowanie w apartamencie z salonem z telewizorem z płaskim ekranem. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi

 

Apartament Plażowy I (maksymalnie 6 osób)

Apartament Plażowy II (maksymalnie 2 osoby)

Apartament Muszelka 

Obiekt Seashell Apartment (Muszelka) Happy Hours oferuje bezpłatne WiFi oraz widok na miasto. Położony jest on w miejscowości Sopot. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sopot Beach – 200 m, Jelitkowo Beach – 1,7 km. 

Apartament Mały Domek 

Obiekt Tiny House (Mały Domek) Happy Hours położony jest w centrum miejscowości Sopot i oferuje bezpłatne WiFi, ogród oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sopot Beach – 150 m, Jelitkowo Beach – 1,9 km.